W regionie trwa seria niecodziennych zdarzeń drogowych. Kierowcę BMW, o którym pisaliśmy dziś rano, postanowił pobić 21- latek z Brzozowa. Ten swojego terenowego nissana „zaparkował” na tarasie sąsiadów.
Do zdarzenia doszło w sobotnią noc około godziny 3. Mieszkańców jednego domu w Przysietnicy obudził potworny hałas. Okazało się, że na ich tarasie zawisł nissan. Niewiele zabrakło by auto wjechało do domu, na szczęście impet zatrzymała solidna balustrada.
Jak się okazało kierujący terenówką młody mężczyzna był pijany. Miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Według jego wyjaśnień pił alkohol ze znajomymi, potem wsiadł za kierownicę, ale w jaki sposób wylądował na tarasie sąsiadów nie pamięta.
21-latek już stracił prawo jazdy, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze