Urząd Miasta Jarosławia rozpoczął testowanie działania fontanny zainstalowanej niedawno na jarosławskim Rynku.
Próby trwają już od wczoraj, piątku, 22 października i będą kontynuowane do niedzieli.
Przeczytaj też:
Remont Rynku prawie pewny. Będzie fontanna przed ratuszem
Możliwości nowego urządzenia można podziwiać w godzinach od 8 do 20, ale warto pamiętać, że pokazy multimedialne z muzyką i iluminacją świetlną będą się odbywały 2 razy w ciągu dnia – o godzinach 18 i 20.
Urząd miejski zaznacza, że wysokość strumienia wody jest uzależniona od siły wiatru. Przy mocnych podmuchach, strumień automatycznie się obniża.
san
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze