Na ulice Przemyśla wyjechały 2 z 15 zamówionych nowoczesnych autobusów wyprodukowanych przez sanocki Autosan. Wyposażono je w system monitoringu, klimatyzację, gniazdka do ładowania telefonów komórkowych.
4 października br. Robert Choma, prezydent Przemyśla wraz z zastępcami i Alicją Chuchrą, prezesem Miejskiego Zakładu Komunikacji w Przemyślu dokonali odbioru 2 pierwszych pojazdów. Wszystkie z zamówionych autobusów posiadają niskie podłogi, co pozwala na bezproblemowe wjechanie do nich pasażerów poruszających się na wózku inwalidzkim. Oni też mają dedykowane specjalne miejsce. Nie zapomniano również o osobach niedowidzących oraz niewidomych, dla których w newralgicznych miejscach autobusu są umieszczone specjalne piktogramy. Dużym udogodnieniem dla nich, a z pewnością i pozostałych podróżnych jest wprowadzenie systemu informacji pasażerskiej w postaci zapowiedzi głosowych. Każdy z nowych autobusów zmieści nawet 95 pasażerów. Są one wyposażone w klimatyzację, co powinno poprawić komfort podróży w szczególności w okresie letnim i zimowym. Ponadto mają system monitoringu wizyjnego i gniazdka do ładowania telefonów komórowych.
Zakup autobusów miejskich klasy maxi realizowany jest w ramach zadania „Rozbudowa i integracja systemu komunikacji publicznej na terenie MOF Przemyśl”. Gmina miejska Przemyśl w ramach przedmiotowego zadania dokonała zakupu 13 nowych autobusów z silnikami wysokoprężnymi oraz 2 nowych autobusów z silnikami zasilanymi gazem CNG. Poza zakupem pojazdów, zakupiono także dodatkowe wyposażenie do 25 autobusów będących w dyspozycji przemyskiego MZK.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dlaczego te nowe autobusy niezależnie od producenta jak hamują to wszyscy lecą na ryje .
A to nie żadna nowość że mają klimę i monitoring. Ciekawi mnie czy mają też redukcję emisji spalin tak jak autobusy w Krakowie. Ciekawi mnie to bo jestem kierowca komunikacji miejskiej w Krakowie
Niestety minus autosanów jest że hamują gwałtownie. W Krakowie jest podobnie dlatego wyłączamy retarder, aby pasażerowie mogli czuć komfort w hamowaniu. Z chęcią bym przetestował te nowe "bociany" w Przemyślu
poprzednie tez miały klime ..tylko nie była włączana bo podrażała koszty ..ha ..ha..ha..
A KIEDY WYJADĄ AUTOBUSY NA UL. WANDY,SUCHARSKIEGO , AKACJOWA .. !! ?? Te szczytowe ul. Przemyśla nie mają połączeń autobusów ... czy tam nie mieszkają ludzie ..????? WSTYD !!!!!
A przystanek pod przekaznikiem jest nadal na żądanie. Nie nacisniesz -jedziesz na Zielonkę!
Te dwa autobusy to jest kropla w morzu .
Klima to klimatyzacja, schładzanie wnętrza autobusu w lecie.Retarder to hamulec hydrauliczny zamontowany przy skrzyni biegów.Kierowca dojeżdżając do przystanku naciska pedał hamulca na 1 stopień i hamuje retarderem, nie zużywa się kloców hamulcowych.Jak kierowca naciśnie na pedał mocniej to używa dwóch hamulców na raz i dlatego pasażerowie lecą na...
Dlaczego te nowe autobusy niezależnie od producenta jak hamują to wszyscy lecą na ryje .
te stare hamulców nie mają
Wystarczy sie trzymać