Prokuratura Okręgowa w Przemyślu otrzymała kolejne wyniki z sekcji zwłok ofiar wypadku w Tryńczy w powiecie przeworskim. To 5 młodych osób: 3 kobiety i 2 mężczyzn.
Z najnowszych informacji przekazanych przez śledczych wynika, że[paywall] we krwi żadnej ze wspomnianych osób nie znaleziono środków odurzających: narkotyków, dopalaczy bądź innych substancji psychoaktywnych. Wcześniejsze badania wykazały natomiast, że dwaj mężczyźni byli nietrzeźwi. Bogusław K. miał we krwi 1,84 promila alkoholu, zaś właściciel tico i prawdopodobny kierowca Sławomir G. 1,81 promila. Jadące z nimi dziewczyny w wieku 16, 18 i 19 lat były trzeźwe.
Do dramatu z udziałem wymienionych doszło w Boże Narodzenie ub. roku. Piątka znajomych – wszyscy to mieszkańcy Tryńczy – wybrała się na przejażdżkę samochodem, który z nieznanych przyczyn dachował, a następnie stoczył się do Wisłoka w tej miejscowości. Kierowca i pasażerowie utonęli. Obecnie śledczy czekają na opinię biegłego odnośnie okoliczności wypadku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Życie podkarpackie pocalujcie Wy mnie w dupe. Nie zapłacę ani złotówki!
Mnie też pocałujcie !!! Wynika że co kurwa że pojebani jesteście szkoda klikać
Chyba was odlubię !To juz przekracza wszelkie granice przyzwoitosci i dobrego smaku
podajcie numer konta przeleje trochę grosza
Ja wam powiem co wyszło zbadali krew tej młodzieży i wyszło że nie brali żadnych narkotyków, w Nowinach przeczytacie za darmo
Masakra ŻP spada na psy....a czego się można w Przemyślu spodziewać? Standard kwestia przyzwyczajenia
Życie to nie caritas. Nie podoba się? Nie czytaj.
http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/podkarpacie/a/we-krwi-ofiar-wypadku-w-trynczy-nie-bylo-narkotykow-ani-dopalaczy-nadal-nie-sa-znane-okolicznosci-samego-wypadku,12945268/
http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/podkarpacie/a/we-krwi-ofiar-wypadku-w-trynczy-nie-bylo-narkotykow-ani-dopalaczy-nadal-nie-sa-znane-okolicznosci-samego-wypadku,12945268/
W Nowinach przeczytacie wszystko , chodzi o to że nie byli pod wpływem narkotyków
Życie podkarpackie pocalujcie Wy mnie w dupe. Nie zapłacę ani złotówki!
Mnie też pocałujcie !!! Wynika że co kurwa że pojebani jesteście szkoda klikać
Chyba was odlubię !To juz przekracza wszelkie granice przyzwoitosci i dobrego smaku