Reklama

Nowe przystanki nie sprawdzają się w słoneczne dni

29/06/2015 12:56

– W słoneczne i upalne dni, których w okresie letnim nie brakuje, utrapieniem mieszkańców korzystających z komunikacji miejskiej są przeźroczyste, półokrągłe daszki. Przepuszczają one światło, przez co przy dużym nasłonecznieniu ciężko pod nimi wytrzymać. Człowiek próbuje schować się przed słońcem, tymczasem nie ma takiej możliwości. Nie rozumiem, dlaczego nie można było zastosować dachów przyciemnianych, jakie można na przykład obserwować na ulicach Rzeszowa. Przecież z komunikacji miejskiej korzystają w dużej mierze ludzie starsi, którzy nie mają własnych samochodów, a dłuższe przebywanie na słońcu jest w ich przypadku zdecydowanie niewskazane. Może warto by pomyśleć o zmianie obecnego rozwiązania zastosowanego na miejskich przystankach.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama