O 27 nowych funkcjonariuszy powiększył się w ostatnim czasie zespół podkarpackiej KAS. Ślubowanie grupy nowo przyjętych odbyło się 18 października w siedzibie Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu.
Nowy narybek w szeregach podkarpackiej KAS to 14 mężczyzn i 13 kobiet, którzy pozytywnie przeszli przez wszystkie etapy rekrutacji – test wiedzy, test psychologiczny, sprawności fizycznej, a także test kompetencyjny i rozmowę kwalifikacyjną.
Zasilili oni oddziały celne w Medyce, Korczowej, Budomierzu oraz Rzeszowie. W dniu ślubowania odebrali oni gratulacje od dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie Witolda Mrozka.
Od początku br. w szeregi Służby Celno-Skarbowej na Podkarpaciu wstąpiło 144 funkcjonariuszy, a aktualnie pełni ją ich ponad 1,2 tys.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze