Reklama

Nowi celnicy złożyli ślubowanie

O 27 nowych funkcjonariuszy powiększył się w ostatnim czasie zespół podkarpackiej KAS. Ślubowanie grupy nowo przyjętych odbyło się 18 października w siedzibie Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu.

Nowy narybek w szeregach podkarpackiej KAS to 14 mężczyzn i 13 kobiet, którzy pozytywnie przeszli przez wszystkie etapy rekrutacji – test wiedzy, test psychologiczny, sprawności fizycznej, a także test kompetencyjny i rozmowę kwalifikacyjną.

Zasilili oni oddziały celne w Medyce, Korczowej, Budomierzu oraz Rzeszowie. W dniu ślubowania odebrali oni gratulacje od dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie Witolda Mrozka.

Od początku br. w szeregi Służby Celno-Skarbowej na Podkarpaciu wstąpiło 144 funkcjonariuszy, a aktualnie pełni ją ich ponad 1,2 tys.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama