Reklama

Nowi dyrektorzy już w pełni oficjalnie

30/06/2019 11:00

W połowie czerwca starosta przeworski Bogusław Urban powierzył stanowiska dwóm nowo wybranym dyrektorom placówek podległych powiatowi.

Katarzyna Bocheńska-Wojtas jest „nowym-starym” dyrektorem. Otrzymała dokument powierzenia jej stanowiska dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Przeworsku na kolejne 5 lat. Absolwentka psychologii na KUL i Szkoły dla Trenerów i Psychoterapeutów Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie karierę zaczynała wprawdzie w Jarosławiu, ale od ponad 20 lat, pracując na różnych stanowiskach, związana jest z Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną w Przeworsku. Jej najbliższa kadencja potrwa do 2024 roku.

Nominację odebrał także Krzysztof Dyrkacz – będzie on dyrektorem Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku. Dyrkacz jest absolwentem Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszowie, studia podyplomowe z wiedzy o społeczeństwie i rodzinie oraz z wiedzy o kulturze z elementami antropologii kultury ukończył zaś na Uniwersytecie Rzeszowskim. Do tej pory pracował w Zespole Szkół w Studzianie i Szkole Podstawowej w Chałupkach. W placówce, której już niebawem będzie szefował, pracuje od 15 lat jako nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, a ostatnio również wiedzy o kulturze.

Reklama

Nowo wybrani dyrektorzy swoje kadencje rozpoczną z dniem 1 września br.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama