– Nadzieja, która przychodzi wraz z nowym rokiem szkolnym, na pewno nie zostanie zawiedziona – mówił prezydent Robert Choma podczas narady oświatowej, która odbyła się w piątek, 26 sierpnia w Urzędzie Miejskim w Przemyślu.
– Spotykamy się po to, żeby podsumować to, co jest za nami i zaplanować to, co jest przed nami. Informacje, które mam do przekazania będą dobre. Nadzieja, która przychodzi wraz z nowym rokiem szkolnym, na pewno nie zostanie zawiedziona – mówił prezydent Robert Choma, zapowiadając, że szkoły w Przemyślu otrzymają wreszcie więcej pieniędzy na funkcjonowanie[paywall]. Zostaną też odblokowane pieniądze na dodatki motywacyjne.
Podczas narady podziękowano ustępującym z funkcji dyrektorom: Elżbiecie Świderek z Przedszkola nr 11, Małgorzacie Rusin z Przedszkola nr 14, Andrzejowi Beresteckiemu ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1, Arturowi Pichowi z II Liceum Ogólnokształcącego oraz Bernadecie Jasińskiej ze zlikwidowanego Gimnazjum nr 2.
Akty nominacyjne otrzymali natomiast nowi dyrektorzy. Przedszkolem nr 14 pokieruje Edyta Ladyca-Górska, Przedszkolem nr 11 Teresa Nyrka, SOSW 1 Dorota Wiech-Iwaneczko, a II LO Mariusz Zamirski.
Ważnym momentem spotkania było wręczenie nominacji 29 pedagogom, którzy uzyskali stopień nauczyciela mianowanego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze