Jacek Żołyniak objął funkcję dyrektora Wydziału Geodezji i Gospodarki Mieniem w jarosławskim urzędzie miasta. Zastąpił Marka Bajdaka, który przeszedł do pracy w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim. Nowy dyrektor był pracownikiem wydziału, którym teraz będzie kierował.
M. Bajdak szefował wydziałowi przez kilkanaście lat. Wcześniej jako naczelnik. Ostatnio dyrektor. Przeszedł do PUW w ramach, jak to określił burmistrz Waldemar Paluch, awansu zawodowego. Jego następca zajmował się do tej pory głównie sprawami związanymi z podziałem i rozgraniczeniem nieruchomości.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze