Reklama

Nowy dyrektor Wydziału Geodezji i Gospodarki Mieniem

24/02/2016 09:15

Jacek Żołyniak objął funkcję dyrektora Wydziału Geodezji i Gospodarki Mieniem w jarosławskim urzędzie miasta. Zastąpił Marka Bajdaka, który przeszedł do pracy w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim. Nowy dyrektor był pracownikiem wydziału, którym teraz będzie kierował.

M. Bajdak szefował wydziałowi przez kilkanaście lat. Wcześniej jako naczelnik. Ostatnio dyrektor. Przeszedł do PUW w ramach, jak to określił burmistrz Waldemar Paluch, awansu zawodowego. Jego następca zajmował się do tej pory głównie sprawami związanymi z podziałem i rozgraniczeniem nieruchomości.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama