Od niedzieli, 12 listopada, podróżujący PKP mogą korzystać z nowo wybudowanego peronu na stacji Hurko. To efekt tzw. rządowego programu przystankowego.
Inwestycja kolejowa w postaci peronu w Hurku w założeniu ma ułatwić mieszkańcom komunikację. Nowy obiekt jest w standardzie spełniającym oczekiwania wszystkich podróżnych – podobnie jak inne nowe lub zmodernizowane przystanki na linii nr 91 Kraków – Medyka.
Peron jest odpowiednio wysoki, co ułatwi wsiadanie do pociągu. Podróżni zyskali też...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 78% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze