Reklama

Nowy prezes MPEC-u wybrany

W poprzednim numerze ŻP informowaliśmy o przejściu na emeryturę prezesa Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej sp. z o.o. w Przemyślu Macieja Patoczki oraz ogłoszeniu przez prezydenta miasta Wojciecha Bakuna swego rodzaju konkursu wewnętrznego, w obrębie spółki, na zajmowane przez niego stanowisko. Dziś możemy już poinformować, że M. Patoczka znalazł godnego zastępcę.

Jest nim Tomasz Szczerbowski, który kilkanaście dni temu razem z główną księgową spółki Dorotą Knapik i reprezentacją załogi żegnał zwalniającego fotel prezesa M. Patoczkę, dziękując za konstruktywną, twórczą i bardzo owocną współpracę.

11 lutego dotychczasowy kierownik[paywall]  działu umów i rozliczeń w MPEC sp. z o.o. został oficjalnie powołany przez Radę Nadzorczą MPEC Sp. z o.o. na nowego prezesa Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Przemyślu.


Tomasz Szczerbowski urodził się 18 marca 1972 r. wRabce-Zdrój. Z Przemyślem związany jest od 1996 r. W przemyskim MPEC-u pracuje od kwietnia 1996 r.

Początkowo zatrudniony był w wydziale ciepłownia Zasanie, a od 2002 r. zajmował się umowami na dostawę ciepła, rozliczaniem energii i windykacją należności od odbiorców ciepła. Ostatnio zajmowane stanowisko – kierownika działu umów i rozliczeń – pełnił od kwietnia 2004 r.

Jest absolwentem Politechniki Rzeszowskiej, gdzie ukończył kierunek energetyka. Edukację uzupełnił na studiach podyplomowych z wyceny nieruchomości i sporządzania charakterystyk energetycznych budynków. Jest żonaty, ma jednego syna.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości