W poprzednim numerze ŻP informowaliśmy o przejściu na emeryturę prezesa Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej sp. z o.o. w Przemyślu Macieja Patoczki oraz ogłoszeniu przez prezydenta miasta Wojciecha Bakuna swego rodzaju konkursu wewnętrznego, w obrębie spółki, na zajmowane przez niego stanowisko. Dziś możemy już poinformować, że M. Patoczka znalazł godnego zastępcę.
Jest nim Tomasz Szczerbowski, który kilkanaście dni temu razem z główną księgową spółki Dorotą Knapik i reprezentacją załogi żegnał zwalniającego fotel prezesa M. Patoczkę, dziękując za konstruktywną, twórczą i bardzo owocną współpracę.
11 lutego dotychczasowy kierownik[paywall] działu umów i rozliczeń w MPEC sp. z o.o. został oficjalnie powołany przez Radę Nadzorczą MPEC Sp. z o.o. na nowego prezesa Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Przemyślu.
Tomasz Szczerbowski urodził się 18 marca 1972 r. wRabce-Zdrój. Z Przemyślem związany jest od 1996 r. W przemyskim MPEC-u pracuje od kwietnia 1996 r.
Początkowo zatrudniony był w wydziale ciepłownia Zasanie, a od 2002 r. zajmował się umowami na dostawę ciepła, rozliczaniem energii i windykacją należności od odbiorców ciepła. Ostatnio zajmowane stanowisko – kierownika działu umów i rozliczeń – pełnił od kwietnia 2004 r.
Jest absolwentem Politechniki Rzeszowskiej, gdzie ukończył kierunek energetyka. Edukację uzupełnił na studiach podyplomowych z wyceny nieruchomości i sporządzania charakterystyk energetycznych budynków. Jest żonaty, ma jednego syna.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze