27,51 proc. wyniosła frekwencja w wyborach uzupełniających do rady gminy Medyka. Swojego reprezentanta wybierali mieszkańcy Siedlisk.
O mandat radnego ubiegali się: Elżbieta Bobko-Czyż i Mariusz Wronowski. Oboje startowlai z własnych komitetów wyborczych. W okręgu wyborczym uprawnionych do głosowania było 269 osób. Do urn poszło 74 z nich. 45 osób poprało M. Wronowskiego i to on został radnym.
Wybory związane były z rezygnacją z tej funkcji Moniki Kozak. W styczniu została ona sekretarzem gminy Medyka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Konkursu nie było a sekretarzem została. No dziwy prawdziwe.
Oj że inna Pani nie została sekretarzem.