Reklama

Nowy radny w gminie Medyka

28/04/2020 15:42

27,51 proc. wyniosła frekwencja w wyborach uzupełniających do rady gminy Medyka. Swojego reprezentanta wybierali mieszkańcy Siedlisk.

O mandat radnego ubiegali się: Elżbieta Bobko-Czyż i Mariusz Wronowski. Oboje startowlai z własnych komitetów wyborczych. W okręgu wyborczym uprawnionych do głosowania było 269 osób. Do urn poszło 74 z nich. 45 osób poprało M. Wronowskiego i to on został radnym.

Wybory związane były z rezygnacją z tej funkcji Moniki Kozak. W styczniu została ona sekretarzem gminy Medyka.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Roch - niezalogowany 2020-04-28 17:39:19

    Konkursu nie było a sekretarzem została.  No dziwy prawdziwe.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Eee - niezalogowany 2020-04-28 20:08:18

    Oj że inna Pani nie została sekretarzem.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama