Reklama

Nowy rok artystyczny rozpoczęty

18/01/2017 12:30

Po raz trzynasty Miejski Dom Kultury w Lubaczowie rozpoczął kolejny rok artystyczny Koncertem Noworocznym. Na scenie wystąpiły grupy działające w placówce. Niestety ze względów zdrowotnych nie mogła się pojawić gwiazda wieczoru – Olga Szomańska, znana m.in. z występów w oratorium Piotra Rubika i Zbigniewa Książka Tu Es Petrus.

Ideą cyklicznego wydarzenia jest prezentacja zespołów, które działają w MDK, jako podsumowanie poprzedniego roku pracy. Oprócz tego odbywa się koncert zaproszonego gościa.

Tegoroczne widowisko odbyło się w niedzielę 8 stycznia. Ze swoim programem wystąpili: Teatr Małych Form, Zespół Taneczny Bota Fogos, Teatr Dziecięcy Lentylki, Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca Mali Lubaczowianie, Trio Akustyczne MDK oraz Zespół Taneczny Iskierki.

Otwierając koncert życzenia obecnym złożyli: burmistrz Krzysztof Szpyt oraz dziekan dekanatu Lubaczów ks. Andrzej Stopyra. – Pragnę państwu życzyć, żeby cały następny rok był pełen interesujących wydarzeń i by każdy znalazł coś fantastycznego, by wzbogacać się kulturalnie – powiedział K. Szpyt. – Oferta Miejskiego Domu Kultury zawsze jest bardzo bogata i tutaj bije serce kultury naszego miasta. Chciałbym życzyć sobie i wam, byśmy każdego dnia umieli być dla siebie dobrzy, coraz lepsi, żeby w tym naszym pięknym mieście wszyscy nawzajem umieli zawsze obdarzać się uśmiechem, życzliwością i dobrocią – mówił ks. Stopyra.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama