Reklama

Nowy sekretarz miasta Jarosławia

Burmistrz Jarosławia Marcin Nazarewicz nominował na sekretarza miasta długoletniego pracownika Urzędu Miasta Jarosławia Mariana Kwietniowskiego.

Od sierpnia 2021 r. do końca maja br. funkcję tę pełniła Magdalena Kapusta, która wróciła na poprzednio zajmowane stanowisko głównego specjalisty ds. kontroli wewnętrznej i nadzoru właścicielskiego.

M. Kwietniowski ukończył magisterskie studia na kierunku „administracja” w zakresie administracja publiczna w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Przemyślu. Od czerwca 1997 r. nieprzerwanie pracuje w Urzędzie Miasta Jarosławia, kolejno na stanowiskach: podinspektor, inspektor wydziału ogólno-organizacyjnego oraz ogólno-administracyjnego. W latach 2015 – 2020 był dyrektorem Kancelarii Burmistrza Miasta Jarosławia. Od października 2020 r. pełnił funkcję koordynatora ds. dostępności.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/06/2024 11:26
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama