Reklama

O dziesięciu za dużo

W niedzielę, 20 sierpnia, na przejściu granicznym w Medyce, na wjazd do Polski oczekiwał autokar prowadzony przez 54-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna przedstawił do kontroli dowód rejestracyjny pojazdu, który wzbudził jednak podejrzenia mundurowych.

Po bliższym zapoznaniu się z dokumentem strażnicy graniczni zauważyli ingerencję w opis maksymalnej liczby pasażerów. Pierwsza cyfra (5) została wydrapana i zmieniona na 6. Tak z 58 dopuszczalnych podróżnych miało się zrobić 68. Tylu też pasażerów przewoził 54-latek.

Został on ukarany mandatem w wysokości 2100 zł. Nie mógł również wjechać do Polski. Dokument został zatrzymany, a pasażerowie przekroczyli granicę pieszo. Dalszą podróż kontynuowali transportem zastępczym.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości