– Otoczenie dworca PKP powinno być wizytówką miasta, tymczasem u nas wydaje się być miejscem raczej zapomnianym. Przy samym wejściu do budynku jest zaledwie jeden kosz na śmieci, po drugiej stronie są wprawdzie trzy, ale wszystkie brudne. Od strony miasta sytuację „ratuje” jeden betonowy kwietnik, ale to chyba za mało, by można uznać to miejsce za dopieszczone. Do tego dochodzi słabe oświetlenie w porze nocnej. Przecież przewijają się tu ludzie z różnych stron Polski, więc wydaje mi się, że należałoby uczynić wszystko, by zapamiętali nieco bardziej przyjemny dla oka obrazek
– komentuje Czytelnik.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze