Reklama

Obciążenie linii w ZUS-ie bywa utrudnieniem

23/11/2020 07:09

– Rozumiem, że mamy trudne czasy związane z pandemią, ale mimo to instytucje powinny dbać o to, by nie było problemów z dodzwonieniem się do nich w czasie, kiedy wizyta osobista nie jest możliwa. Tymczasem nie zawsze tak jest.

Niedawno potrzebowałam uzyskać informację w placówce ZUS odnośnie swojej sprawy. Numeru bezpośredniego już nie ma, trzeba dzwonić na infolinię, ale tam non stop jest zajęte. Długo „wisiałam” na linii, czekając cierpliwie na swoją kolejkę, ale połączenie w końcu zostało przerwane i tylko straciłam czas. Wiem, że instytucja udostępnia inne kanały kontaktu, jak na przykład internet, jednak dla mnie, osoby już niemłodej, najprostszą drogą jest jednak telefon. Dobrze byłoby więc jakoś usprawnić system, szczególnie teraz, kiedy nie ma możliwości załatwienia spraw osobiście – komentowała niedawno nasza Czytelniczka.


Przemyślanka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama