Funkcjonariusze strzyżowskiej policji uratowali mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Desperat groził, że się podpali.
W nocy, z niedzieli na poniedziałek, dyżurny policji otrzymał informację o mężczyźnie z gminy Strzyżów, który zagroził rodzinie, że się podpali. Na miejscu policjanci zastali 27-latka stojącego przed domem, który w jednej ręce trzymał plastikowy pojemnik, z którego wylewał na siebie benzynę, w drugiej miał zapaloną zapalniczkę. Wygrażał, aby nikt się do niego nie zbliżał, bo się podpali. Funkcjonariusze prowadzili z nim rozmowę. W momencie, gdy zbliżył do ubrania zapalniczkę, wykorzystali jego chwilową nieuwagę i natychmiast zareagowali. Podbiegli do niego, obezwładnili i zabrali mu zapalniczkę.
Mężczyzna został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego i przewieziony do szpitalaTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze