Reklama

Oblał się benzyną i groził, że się podpali

15/06/2016 11:27

Funkcjonariusze strzyżowskiej policji uratowali mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Desperat groził, że się podpali.

W nocy, z niedzieli na poniedziałek, dyżurny policji otrzymał informację o mężczyźnie z gminy Strzyżów, który zagroził rodzinie, że się podpali. Na miejscu policjanci zastali 27-latka stojącego przed domem, który w jednej ręce trzymał plastikowy pojemnik, z którego wylewał na siebie benzynę, w drugiej miał zapaloną zapalniczkę. Wygrażał, aby nikt się do niego nie zbliżał, bo się podpali. Funkcjonariusze prowadzili z nim rozmowę. W momencie, gdy zbliżył do ubrania zapalniczkę, wykorzystali jego chwilową nieuwagę i natychmiast zareagowali. Podbiegli do niego, obezwładnili i zabrali mu zapalniczkę.

Mężczyzna został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego i przewieziony do szpitala
bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama