Reklama

Obłożony grafik a oczekiwania mieszkańców

05/02/2019 07:37

– Miłym zaskoczeniem był dla mnie pod koniec minionego roku fakt, że w drugiej połowie drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia była czynna miejska pływalnia, która w jakiekolwiek święta zawsze jest zamknięta. A szkoda, bo na przykład w Jarosławiu nie praktykują tego typu ograniczeń, wiedząc, że dzień wolny to także okazja do rekreacji. Mam zatem jeszcze kilka innych postulatów wartych rozważenia.

Dobrze byłoby, gdyby pływalnia czynna była już od godziny 6.00 oraz dostępna dla wszystkich użytkowników na przykład od godziny 18.00 w dni powszednie. Niestety tak nie jest, bo grafik basenu jest szczelnie wypełniony. Obiekt wynajmują szkółki pływackie, korzystają z niego także szkoły i Straż Graniczna czy wojsko. Luki w grafiku w ciągu dnia, na przykład o 14.00 czy 15.00, nie załatwiają sprawy, bo osoby pracujące i tak nie skorzystają z pływalni w tych godzinach. Indywidualne wejścia na basen są więc mocno ograniczone, dlatego uważam, że takie zmiany byłyby bardzo korzystne.
mieszkaniec Przemyśla
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ewa - niezalogowany 2019-02-05 10:34:35

    Jeśli to prawda , że Pan Prezydent Bakun odbierze dofinansowanie uczniom,  to znajdą się luki i to całkiem spore.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2019-02-05 11:35:42

    Prawdziwa klasyka niemocy urzędniczej w naszym mieście.Dokładnie jest tak ze wszystkim w turystyce,kulturze gdzie w dni wolne wszystko jest zamknięte i niedostępne dla wypoczywających.Nie wspomnę o innych dziedzinach .Prawdziwa groza.Łaskawie UM raz w tygodniu czynny jest dla ludu pracującego co już jest niebywałym osiągnięciem.A w takiej Francji wszystkie urzędy mające kontakt z mieszkańcami czynne są od poniedziałku do czwartku czynne do godz 18-tej.W piątek zaś tylko do 12-tej.Czytelnie wszelkiego rodzaju miejsca spotkań o charakterze kulturalnym czynne w dni wolne od pracy od 11-tej do 19-tej.Ponieważ mamy wyraźną nadprodukcję urzędniczą to dlaczego w tym samym potencjale zatrudnienia nie może być tak jak w Europie.I co najważniejsze można to zrobić dla mieszkańców praktycznie bez kosztowo. Wystarczy tylko chcieć i zmusić urzędników do pracy ponieważ wynagrodzenie za nią to już mają

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Zen - niezalogowany 2019-02-08 07:50:32

    Przemyśl to miastu emerytów i rencistów .. po co im pływalnia ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama