Futsaliści Texom Eurobusu Przemyśl przegrali pierwszy mecz w tym sezonie. Po wyrównanej grze ulegli w Lesznie zespołowi prowadzonemu przez Tomasza Trznadla.
To był mecz dwóch połów. Pierwsze 20 minut w wykonaniu przemyślan było fatalne. Popełnili kilka błędów indywidualnych (w kolejności: Tuukka Pikkarainen, Nazar Szwed i Jaroslaw Lebid), które ostatecznie zaważyły na finalnym rozstrzygnięciu. Gospodarze wykorzystali te „wielbłądy” i w ciągu dwóch minut strzelili trzy bramki.
W II połowie ekipa Vanildo Neto szybko zdobyła gola, ale potem, niestety, grali zbyt wolno, zbyt przewidywalnie, zbyt nieskutecznie, aby odwrócić losy tego pojedynku. Na ponad trzy minuty przed końcem zdobyli za sprawą Rubena Santosa bramkę kontaktową, ale nie więcej nie było ich stać.
Zawodników teamu V. Neto oceniamy w skali od 1 do 10. Klasyfikowani są gracze, którzy spędzili na parkiecie co najmniej 1/4 czasu meczowego. Oceną tzw. bazową jest 5. 10 to klasa światowa, 1 – poniżej krytyki. Oceny są oczywiście subiektywne, więc nie wszyscy będą się z nimi zgadzać. Tak powstanie klasyfikacja na najlepszego zawodnika sezonu. Suma punktów ze wszystkich spotkań pozwoli wyłonić zwycięzcę, na którego czekać będzie miły – mamy nadzieję – upominek na koniec kampanii.
oraz
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze