Za nami już 23. kolejka fazy zasadniczej FOGO Futsal Ekstraklasy. Futsaliści Texom Eurobusu Przemyśl zapisali na swoim koncie 20. wygraną z rzędu, a 22. w cały sezonie! Tym razem jednak musieli się sporo natrudzić, aby wywieźć komplet punktów ze Świecia.
Przemyślanie nie rozegrali meczu wyjątkowego, mieli sporo słabszych momentów, ale to różni ekipy wielkie od średnich, że ci pierwsi potrafią pokonać własne słabości. Już dawno Texom Eurobus Przemyśl nie znalazł się w takiej sytuacji, jaką stworzyli im rywale w Świeciu. Beniaminek swoją postawą zasłużył na spore słowa uznania. Nowa rzeczywistość okazał się dla lidera FOGO Futsal Ekstraklasy trudna, ale po mistrzowsku potrafili z niej wyjść obronną ręką. Beniaminek ze Świecia był jedną z trzech ekip (obok zespołów z Lubawy i Gliwic), który napsuł liderowi FOGO Futsal Ekstraklasy sporo krwi w hali POSiR. Wygrywał już 0:2, by ostatecznie przegrać 5:3. Napsuł i u siebie.
Zawodników teamu V. Neto oceniamy w skali od 1 do 10. Klasyfikowani są gracze, którzy spędzili na parkiecie co najmniej 1/4 czasu meczowego. Oceną tzw. bazową jest 5. 10 to klasa światowa, 1 – poniżej krytyki. Oceny są oczywiście subiektywne, więc nie wszyscy będą się z nimi zgadzać. Tak powstanie klasyfikacja na najlepszego zawodnika sezonu. Suma punktów ze wszystkich spotkań pozwoli wyłonić zwycięzcę, na którego czekać będzie miły – mamy nadzieję – upominek na koniec kampanii.
oraz
***
Klasyfikowani są tylko ci zawodnicy, którzy rozegrali 50 procent meczów. Poniżej średnia ocen tych, którzy nie mają za sobą jeszcze połowy meczów w barwach Texom Eurobusu:
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze