Drugą porażkę z rzędu, tym razem na trudnym terenie w Lubawie, ponieśli futsaliści Texom Eurobusu Przemyśl. Porażkę jak najbardziej zasłużoną. Przyszła zadyszka i na ekipę Vanildo Neto, choć pozycja lidera FOGO Futsal Ekstraklasy jest (na razie) niezagrożona.
Spotkaniem w Lubawie Texom Eurobus rozpoczął serię wyjazdowych spotkań z czołówką tej ligi. Kolejne pojedynki na obcej ziemi Przemyślanie rozegrają w Bielsku-Białej i Gliwicach. Pierwszego egzaminu nie zdali, przegrywając zasłużenie z Constractem. Rozegrali najsłabsze zawody w tym sezonie, a porażka przed własną widownią z Legią Futsal nie była wypadkiem przy pracy. Prędzej czy później należało się liczyć z zadyszką czy lekkim kryzysem formy. To nie jest nic dziwnego w każdej dyscyplinie sportu i najważniejsze jest, aby teraz zachować spokój i jak najszybciej wrócić na zwycięską ścieżkę.
Zawodników teamu V. Neto oceniamy w skali od 1 do 10. Klasyfikowani są gracze, którzy spędzili na parkiecie co najmniej 1/4 czasu meczowego. Oceną tzw. bazową jest 5. 10 to klasa światowa, 1 – poniżej krytyki. Oceny są oczywiście subiektywne, więc nie wszyscy będą się z nimi zgadzać. Tak powstanie klasyfikacja na najlepszego zawodnika sezonu. Suma punktów ze wszystkich spotkań pozwoli wyłonić zwycięzcę, na którego czekać będzie miły – mamy nadzieję – upominek na koniec kampanii.
oraz
***
Klasyfikowani są tylko ci zawodnicy, którzy rozegrali 50 procent meczów. Poniżej średnia ocen tych, którzy nie mają za sobą połowy meczów w barwach Texom Eurobusu:
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze