Ponadpartyjna koalicja skupiona wokół W. Palucha i T. Kuleszy powalczy w Jarosławiu o pełną pulę. W czwartkowy wieczór obaj liderzy swoich komitetów wyborczych przedstawili założenia programowe oraz listy kandydatów do rady miasta i powiatu.
W. Paluch przedstawił 21 punktów programu żartobliwie nazwanych „Oczkiem Palucha”. Wśród tych założeń znalazły się znane już koncepcje rewitalizacji Rynku czy zagospodarowania bulwarów, ale i nowe, takie jak darmowa komunikacja miejska czy nowa trasa widokowa. T. Kulesza z kolei postawił na walkę z bezrobociem, inwestycje drogowe, rozwój turystyki i podnoszenie poziomu szkół. Obaj stratują pod hasłem „wspólnie zmieniajmy miasto/powiat”, obaj zapowiadają model sprawowania władzy wolny od partyjnych dyrektyw.[paywall]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Kulesza ha ha haaaaa
Co cie tak smieszy?