18. kolejka IV-ligowych spotkań, rozegrana 2 i 3 kwietnia br., nie była udana dla naszych zespołów. Zarówno KS Wiązownica, jak LKS Skołoszów ponieśli porażki w meczach wyjazdowych.
Używając nieco chodnikowego slangu, beniaminek z Wiązownicy w dość frajerski sposób postradał punkty w Nowej Dębie, tracąc decydującą bramkę w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry. Mecz zakończył się wygraną Stali 3:2 (2:2), mimo że po 18 minutach goście prowadzili już 2:0, a bramki strzelili Krzysztof Gawłowski (5. min) i Marek Soczek (18. min).
Mocnej ekipie z Pisarowic postawił się na wyjeździe LKS Skołoszów, ale wystarczyło kilkanaście minut nieuwagi, aby podopieczni grającego trenera Rajmunda Gorczycy stracili kontrolę nad wydarzeniami i w efekcie przegrali ten pojedynek 0:2 (0:0).
Stal Nowa Dęba – KS Wiązownica 3:2 (2:2)
Bramki: 0:1 Gawłowski 5. min, 0:2 Soczek 18. min, 1:2 Bartnik 37. min (samobójcza), 2:2 Puzio 42. min, 3:2 Rębisz 90. min.
Stal: Tomczyk – Karnat, Dudek, Wydro, Głowacki – A. Kotrych (70. M. Wilk), S. Serafin, Milanowski (65. Szypuła), K. Rębisz (90. Diektiarenko), Puzio – K. Serafin (80. Nowak).
Wiązownica: Mikus – Kubas, Saramak, Luft, Bartnik – Fudali, Sierżęga (35. Stefan), Gawłowski, Czub, Soczek – Hołub (70. Misiag).
Sędziował: Kamil Wais (Krosno). Żółte kartki: S. Serafin oraz Bartnik i Kubas. Widzów: 150.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze