Reklama

Od 0:2 do 3:2. Pech Wiązownicy

18. kolejka IV-ligowych spotkań, rozegrana 2 i 3 kwietnia br., nie była udana dla naszych zespołów. Zarówno KS Wiązownica, jak LKS Skołoszów ponieśli porażki w meczach wyjazdowych.

Używając nieco chodnikowego slangu, beniaminek z Wiązownicy w dość frajerski sposób postradał punkty w Nowej Dębie, tracąc decydującą bramkę w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry. Mecz zakończył się wygraną Stali 3:2 (2:2), mimo że po 18 minutach goście prowadzili już 2:0, a bramki strzelili Krzysztof Gawłowski (5. min) i Marek Soczek (18. min).
Mocnej ekipie z Pisarowic postawił się na wyjeździe LKS Skołoszów, ale wystarczyło kilkanaście minut nieuwagi, aby podopieczni grającego trenera Rajmunda Gorczycy stracili kontrolę nad wydarzeniami i w efekcie przegrali ten pojedynek 0:2 (0:0).

Stal Nowa Dęba – KS Wiązownica 3:2 (2:2)
Bramki: 0:1 Gawłowski 5. min, 0:2 Soczek 18. min, 1:2 Bartnik 37. min (samobójcza), 2:2 Puzio 42. min, 3:2 Rębisz 90. min.
Stal: Tomczyk – Karnat, Dudek, Wydro, Głowacki – A. Kotrych (70. M. Wilk), S. Serafin, Milanowski (65. Szypuła), K. Rębisz (90. Diektiarenko), Puzio – K. Serafin (80. Nowak).
Wiązownica: Mikus – Kubas, Saramak, Luft, Bartnik – Fudali, Sierżęga (35. Stefan), Gawłowski, Czub, Soczek – Hołub (70. Misiag).
Sędziował: Kamil Wais (Krosno). Żółte kartki: S. Serafin oraz Bartnik i Kubas. Widzów: 150.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama