Reklama

Od godz. 12 blokada skrzyżowania przy Moście Orląt

Dziś, 6 marca, godzinach od 12 do 14 odbędzie się pikieta w rejonie skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Jagiellońskiej z Mostem Orląt Przemyskich w Przemyślu. Będą utrudnienia w ruchu.

Pikieta potrwa od 12 do14. Zgromadzenie odbędzie się w rejonie Mostu Orląt Przemyskich oraz skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Jagiellońskiej. Droga zostanie zablokowana przez ciężkie pojazdy mechaniczne, więc można się spodziewać utrudnień w ruchu.

Policjanci zaplanowali objazdy:

– pojazdy osobowe przemieszczające się z centrum miasta na Zasanie i odwrotnie, kierowane będą na Most Siwca,
– samochody osobowe nadjeżdżające z kierunku Krasiczyna kierowane będą na ulice Waygarta, Grodzką, Kmity, Katedralną, Basztową, Słowackiego do ulicy Jagiellońskiej,
– samochody ciężarowe jadące od Sanoka i Birczy umieszczane będą na parkingu w Krasiczynie, pozostałe ciężarówki kierowane będą na parking przy ulicy Sanockiej w Przemyślu,
– dla samochodów osobowych kierujących się w kierunku Birczy, Sanoka przewidziany jest objazd ulicami: Słowackiego, Basztową, Sienkiewicza, Katedralną, Przemysława, Pasteura i Kruhelską do ulicy Piłsudskiego,
– samochody ciężarowe jadące w kierunku Birczy czy Sanoka będą kierowane do Nienadowej, a dalej przez Iskań, Jawornik Ruski, Stara Bircza. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    BRW - niezalogowany 2015-03-06 10:39:16

    ilez można się prosic o zwrot kasy? a ChomIAK buc jeden jeszcze przytakuje oszustom z polaqua. nie wolno strajkowac , nie wolno pikietować, nic nie wolno, ale okradać nas , dawać 13, 14 itp to można baa nawet trzeba! ZŁODZIEJE

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    g - niezalogowany 2015-03-06 12:51:09

    Kto najmniej poszkodowany?-Główny wykonawca,kto najbardziej pod pod pod wykonawca.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    leklerk - niezalogowany 2015-03-06 14:17:57

    Szanowny panie redaktorze czy ta pikieta jest politycznie dla władz albo pana niepoprawna?Bo nic z artykułu nie wiadomo kto? i dla czego?Może nie wszyscy siedzą w przemyskich zagrywkach !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama