Dziś, 6 marca, godzinach od 12 do 14 odbędzie się pikieta w rejonie skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Jagiellońskiej z Mostem Orląt Przemyskich w Przemyślu. Będą utrudnienia w ruchu.
Pikieta potrwa od 12 do14. Zgromadzenie odbędzie się w rejonie Mostu Orląt Przemyskich oraz skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Jagiellońskiej. Droga zostanie zablokowana przez ciężkie pojazdy mechaniczne, więc można się spodziewać utrudnień w ruchu.
Policjanci zaplanowali objazdy:
– pojazdy osobowe przemieszczające się z centrum miasta na Zasanie i odwrotnie, kierowane będą na Most Siwca,
– samochody osobowe nadjeżdżające z kierunku Krasiczyna kierowane będą na ulice Waygarta, Grodzką, Kmity, Katedralną, Basztową, Słowackiego do ulicy Jagiellońskiej,
– samochody ciężarowe jadące od Sanoka i Birczy umieszczane będą na parkingu w Krasiczynie, pozostałe ciężarówki kierowane będą na parking przy ulicy Sanockiej w Przemyślu,
– dla samochodów osobowych kierujących się w kierunku Birczy, Sanoka przewidziany jest objazd ulicami: Słowackiego, Basztową, Sienkiewicza, Katedralną, Przemysława, Pasteura i Kruhelską do ulicy Piłsudskiego,
– samochody ciężarowe jadące w kierunku Birczy czy Sanoka będą kierowane do Nienadowej, a dalej przez Iskań, Jawornik Ruski, Stara Bircza.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.ilez można się prosic o zwrot kasy? a ChomIAK buc jeden jeszcze przytakuje oszustom z polaqua. nie wolno strajkowac , nie wolno pikietować, nic nie wolno, ale okradać nas , dawać 13, 14 itp to można baa nawet trzeba! ZŁODZIEJE
Kto najmniej poszkodowany?-Główny wykonawca,kto najbardziej pod pod pod wykonawca.
Szanowny panie redaktorze czy ta pikieta jest politycznie dla władz albo pana niepoprawna?Bo nic z artykułu nie wiadomo kto? i dla czego?Może nie wszyscy siedzą w przemyskich zagrywkach !
urzedowa sitwa przemysla musi być rozliczona i zlikwidowana!!! ile jeszcze mamy karmic pasozytow urzędowych antyspołecznych?! podatki poszly tak w gore ze szok!!!! to sa antyspołeczne działania i z tym trzeba walczyc!!!
ilez można się prosic o zwrot kasy? a ChomIAK buc jeden jeszcze przytakuje oszustom z polaqua. nie wolno strajkowac , nie wolno pikietować, nic nie wolno, ale okradać nas , dawać 13, 14 itp to można baa nawet trzeba! ZŁODZIEJE
Kto najmniej poszkodowany?-Główny wykonawca,kto najbardziej pod pod pod wykonawca.
Szanowny panie redaktorze czy ta pikieta jest politycznie dla władz albo pana niepoprawna?Bo nic z artykułu nie wiadomo kto? i dla czego?Może nie wszyscy siedzą w przemyskich zagrywkach !