Reklama

Od rana kontrole przy przejeździe kolejowym

Jutro, 4 bm., od godziny 8, na przejeździe kolejowym przy ul. Mariackiej w Przemyślu prowadzone będą działania w ramach akcji "Bezpieczny piątek" – bezpieczniejsze wakacje na przejazdach kolejowych. W działaniach udział wezmą funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei, policji oraz pracownicy PKP PLK.SA. Jednym z celów prowadzonej kampanii jest przekazanie szerokiej opinii publicznej zasad bezpiecznego przemieszczania się przez przejazdy kolejowe.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    RailMan - niezalogowany 2017-08-03 20:39:50

    Lepiej niech pojadą na przejazd obok Castoramy 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ktosiek - niezalogowany 2017-08-03 20:51:37

    Ciekawe gdzie oni wszyscy byli jak dzieci do szkoły chodziły. ...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Lok - niezalogowany 2017-08-03 20:57:24

    Hahahaha noo

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama