Jutro, 4 bm., od godziny 8, na przejeździe kolejowym przy ul. Mariackiej w Przemyślu prowadzone będą działania w ramach akcji "Bezpieczny piątek" – bezpieczniejsze wakacje na przejazdach kolejowych. W działaniach udział wezmą funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei, policji oraz pracownicy PKP PLK.SA. Jednym z celów prowadzonej kampanii jest przekazanie szerokiej opinii publicznej zasad bezpiecznego przemieszczania się przez przejazdy kolejowe.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Lepiej niech pojadą na przejazd obok Castoramy
Ciekawe gdzie oni wszyscy byli jak dzieci do szkoły chodziły. ...
Lepiej niech nawierzchnie poprawia bo jak przejeżdżam to czuje sie jak na safari(;
Jaki to GENIUSZ wymyślił by czynić to w okresie wakacji? W Przemyślu geniuszy dostatek, ale ten .....?
ŻP wy to rzeczywiście nie macie o czym pisać , weźcie się i może na wakacje wyłączcie czy co ?
Bogate państwo ? Po co jezdzi pociąg podmiejski Przemyśl _ Medyka i wozi powietrze blisko od roku przy tym trąbi jak oszalały ? Ja jako podatnik nie chcę tego finansować.
Dlaczego nie ma rogatek na przejezdzie obok mac donald , co powoduje zagrożenie życia i z drowia dzieci ?
Lepiej niech pojadą na przejazd obok Castoramy
Ciekawe gdzie oni wszyscy byli jak dzieci do szkoły chodziły. ...
Hahahaha noo