Reklama

Od urodzenia związany z lasem

12/05/2018 19:21

Tomasz Smędra został nowym nadleśniczym Nadleśnictwa Kańczuga. Ma 39 lat i – jak sam zaznacza – od urodzenia jest nieprzerwanie związany z lasem, który jest dla niego i pracą i pasją.

Tomasz Smędra w 1998 r. ukończył Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku. Następnie studiował na Wydziale Leśnym Akademii Rolniczej w Krakowie, ponadto ukończył[paywall] studia podyplomowe z Zastosowania Systemów Informacji Przestrzennej w Leśnictwie i Ochronie Przyrody w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Od 2006 r. pracował w  Nadleśnictwie Leżajsk i Sieniawa jako podleśniczy

oraz w  Nadleśnictwie Lubaczów jako specjalista SL. Z końcem stycznia 2018 roku został zastępcą nadleśniczego w Nadleśnictwie Kańczuga.

Reklama

Nadleśniczy Tomasz Smędra ukończył szereg szkoleń z zakresu map numerycznych, GIS-u, tworzenia stron internetowych oraz programów graficznych. Posiada uprawnienia brakarza III klasy oraz eksperta przyrodniczego botanika i ornitologa w ramach PROW.

–  Z uwagi na specyfikę nadleśnictwa jako jednostki o dużym zasięgu terytorialnym stawiam na dobre stosunki z lokalną społecznością oraz samorządami. Natomiast w pracy cenię uczciwość i zaangażowanie. Dobra atmosfera w miejscu pracy to dla mnie priorytet – mówi.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości