Reklama

Odblask, ważna rzecz

05/05/2015 13:00

– Bardzo niebezpiecznie jest na odcinku drogi na granicy gminy Tryńcza i gminy wiejskiej Przeworsk. Nie ma tam chodnika ani oświetlenia. Rozsądni kierowcy, którzy znają trasę, wiedzą, że nocą piesi są ledwo zauważalni, dlatego ściągają nogę z gazu. Jednak zdrowy rozsądek muszą zachować również osoby spacerujące późną porą. Jest to teren niezabudowany, dlatego powinni zabierać ze sobą chociaż mały odblask, dzięki któremu będą widoczni z daleka. Duże zagrożenie na tym odcinku stanowią osoby nietrzeźwe, wracające najczęściej z pobliskiego baru. Jako kierowca wiem, że w takich miejscach należy zachować szczególną ostrożność. Jednak to samo dotyczy pieszych, których również obowiązują pewne przepisy.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama