W sobotę, 5 października br., i niedzielę, 6 października br., tuż przy budynku Urzędu Miejskiego w Przemyślu przy ul. Rynek 1 staną trzy tzw. infokioski, które mają ułatwić niezdecydowanym w oddaniu głosu na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020 r.
Do końca głosowania pozostały jeszcze tylko dwa weekendowe dni. Potem już nie będzie możliwości, aby współdecydować o tym, co powstanie w mieście czy na danym osiedlu. Ci, którzy wciąż nie oddali swojego głosu nie będą mieli prawa narzekać, że powstało coś, co się im nie podoba.
Do dzisiaj, 4 października br., można było głosować na dwa sposoby: internetowo, za pośrednictwem strony www.przemysl.pl lub w formie tradycyjnej – papierowej. Ta druga forma przeszła już do historii, o g. 15.30 nie można już bowiem wrzucać wypełnionych kart do głosowania do urny, która znajdowała się w holu przemyskiego magistratu.
Pozostał ten pierwszy sposób. Można głosować za pomocą smartfona czy komputera, ale przez ostatnie dwa dni głosowania także dzięki trzem infokioskom, które staną tuż obok urzędu miejskiego. Zainstalowana została w nich specjalna aplikacja do oddawania głosów. Każdy, kto jeszcze nie głosował, może to uczynić w sobotę od g. 8 do g. 20 oraz w niedzielę od g. 8 do g. 18.
Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze