Klub Honorowych Dawców Krwi przy KMP w Przemyślu organizuje akcję oddawania krwi, zachęcając do pomocy choremu Kacperkowi – dwuletniemu synkowi policjanta z Łańcuta.

Komenda Miejska Policji w Przemyślu przyłączyła się do akcji „Przez Polskę dla serca i krwi”, w ramach której będzie można oddać krew w Oddziale Terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Przemyślu ul. Monte Cassino 16 – Szpital Wojewódzki. Akcja odbędzie się 5 lipca od godz. 9.00. Imienny wykaz chętnych należy przekazać do asp. sztab. Magdaleny Stecury i asp. sztab. Dariusza Koperskiego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze