4 lipca br. rozpocznie się 38. Przemyska Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Hasło tegorocznych, dwutygodniowych rekolekcji w drodze brzmi “Żyć z Maryją w Duchu Świętym”.
Pielgrzymkę można rozpocząć w Przemyślu, albo w jednym z lokalnych ośrodków pielgrzymkowych: w Lesku, Jarosławiu, Leżajsku, Brzozowie, Przeworsku, Łańcucie lub Krośnie. W Przemyślu pielgrzymkę zainauguruje uroczystą mszą święta w bazylice archikatedralnej. Jej koniec przewidziano 15 lipca. Tego dnia od godz. 9.45 poszczególne grupy wejdą kolejno na plac przed jasnogórskim sanktuarium, skąd po krótkiej modlitwie udadzą się do kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze