Rzeczywiście, na terenach spółdzielni prowadzone były prace związane z instalacją światłowodową. Nie zostały jednak jeszcze odebrane, zatem nie wszystko zostało zrobione do końca. Wykonawca zobowiązany jest przywrócić zielone tereny spółdzielni, na których trwały wykopy, do stanu pierwotnego. Liczymy, że uda się to zrobić do końca marca, a więc jeszcze przed świętami. Tam, gdzie zniszczona została trawa, zostanie posiana nowa, a jeśli uszkodzeniu uległy krzewy, pojawią się nowe nasadzenia. Koszty ewentualnych szkód zostaną pokryte przez wykonawcę. Teren, przez który biegła sieć instalacyjna, będzie też wygrabiony i uprzątnięty. Zależy nam na estetycznym wyglądzie osiedli, zatem na pewno nie pozostawimy terenu w takim stanie, w jakim jest obecnie. Mieszkańcy muszą się jednak uzbroić w cierpliwość.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze