Przebywający w województwie podkarpackim uczestnicy I Forum Polonii Amerykańskiej odwiedzili Przemyśl, gdzie spotkali się z Januszem Hamryszczakiem, zastępcą prezydenta miasta, a także zwiedzili podziemia archikatedry oraz starówkę.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Najpierw się ludzi wyrzuca z kraju na poniewierkę a potem wielkie przywitania .
Najpierw się ludzi wyrzuca z kraju na poniewierkę a potem wielkie przywitania .