Jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy polskich opowie w Przemyślu o kulisach powstającego filmu dokumentalnego o pedofilii w polskim Kościele katolickim.
Premiera filmu dokumentalnego Sekielskiego planowana jest na maj tego roku.
Podczas spotkania dziennikarz będzie rozważał:
✔ Czy to przypadek, że pedofile szczególnie upodobali sobie struktury Kościoła katolickiego?
Opowie:
✔ Jak wyglądała realizacja tego dokumentu?
✔ Z jakimi problemami zetknęli się autorzy?
✔ Jak docierano do ofiar i czy trudno było skłonić je do rozmowy?
Dziennikarz przyjeżdża na zaproszenie Rebeliantów Podkarpackich, którzy zapraszają do udziału i dyskusji.
Spotkanie odbędzie się w piątek, 1 marca, w godz. od 19 do 22, w hotelu Accademia. Wstęp wolny.
Redaktor Tomasz Sekielski z przyczyn osobistych był zmuszony odwołać przyjazd. Spotkanie może się odbyć w innym terminie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.https://plus.nowiny24.pl/w-lesie-w-jaworniku-ruskim-banderowcy-zamordowali-14-zolnierzy-wojska-polskiego-prawda-wyszla-na-jaw-po-73-latach/ar/13888881#historia
Tego redaktorka to lokalna społeczność powinna na kopach odprowadzić do pociągu. Pierdzielony dupek jeździ po Polsce i skłóca naród.
Co ty piszesz człowieku ? To , że gość mówi głośno prawdę jak jest w kościołach i wychodzi wszystko na jaw to ty masz czelność pisać żeby go wykopać ? Może ty jesteś księdzem i maczałeś paluszki tam gdzie nie trzeba
chłoptaś za WSI-24 za judaszowskie sorosowe srebrniki szuka poklasku dla POKO-munistów ??? - misiu "to se ne wrati" , Naród zmądrzał, te wypierdki-dyrdymały tylko do przedruku w brukowcu szechtera
a kto jest odwazny podniesc temt hazardu?
Bardzo dobrze, że przyjeżdża, choć nie sądzę, że rozmodlony naród, który woli spać w stodole byle ksiądz się wyspał, zrozumiał coś z tego
Może niech się zajmie układem Gdańśkim czy Wrocławskim ? Co za cieńki w uszach ?
Dobrze robi demaskujac pedofilie w k.k.
Może niech zacznie od swego środowiska
Sekielski to autor filmu "Władcy marionetek"
Wypowiada się kilku takich "myślących" jak "jan". Ludzie co za zaścianek z was wyłazi. Pewnie ksiądz albo przydupas.
Pozdro od zakujdanego agenta PISoBOLSZEWII he he. https://www.tvn24.pl/kazimierz-kujda-teczka-sb-czarno-na-bialym,910822,s.html
Jak tylko PISoBOLSZEWIA wejdzie tam do koryta :http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24497537,nbp-ujawnil-zarobki-kierownikow-typowe-dla-pisu-dla-narodu.html#s=BoxOpImg1
Hehhttp://onet.pl[url]http://onet.pl[/url]<a href=http://onet.pl]onet.pl</a>
Witam, czy wiadomo kiedy Pan Sekielski odwiedzi Przemyśl i odbędzie się wspomniane spotkanie?
https://plus.nowiny24.pl/w-lesie-w-jaworniku-ruskim-banderowcy-zamordowali-14-zolnierzy-wojska-polskiego-prawda-wyszla-na-jaw-po-73-latach/ar/13888881#historia
Tego redaktorka to lokalna społeczność powinna na kopach odprowadzić do pociągu. Pierdzielony dupek jeździ po Polsce i skłóca naród.
Co ty piszesz człowieku ? To , że gość mówi głośno prawdę jak jest w kościołach i wychodzi wszystko na jaw to ty masz czelność pisać żeby go wykopać ? Może ty jesteś księdzem i maczałeś paluszki tam gdzie nie trzeba