Blisko 250 osób skorzystało z mobilnego punku poboru krwi, który w tym roku parkował na jarosławskim Rynku.
Mające miejsce kilka dni temu wizyta krwiobusa była ostatnią w tym roku. Tym razem do oddania krwi zarejestrowały się 53 osoby, a ostatecznie mogło to uczynić 31. Od stycznia 2018 roku samorząd Jarosławia rozpocznie kolejny etap współpracy z Regionalnym centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze