Reklama

Ofiarowali cenny dar

10/12/2017 21:00

Blisko 250 osób skorzystało z mobilnego punku poboru krwi, który w tym roku parkował na jarosławskim Rynku.

Mające miejsce kilka dni temu wizyta krwiobusa była ostatnią w tym roku. Tym razem do oddania krwi zarejestrowały się 53 osoby, a ostatecznie mogło to uczynić 31. Od stycznia 2018 roku samorząd Jarosławia rozpocznie kolejny etap współpracy z Regionalnym centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości