Tylko do 5 stycznia 2026 r. potrwa przyjmowanie zgłoszeń do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki w Jarosławiu. Przesłuchania festiwalowe zaplanowano na 24 stycznia, a koncert galowy, podczas którego wystąpią finaliści – dzień później.
Jak podkreślają organizatorzy wydarzenia:
„celem festiwalu jest kultywowanie pięknej tradycji jaką jest kolędowanie jak również odkrywanie nowych talentów muzycznych wśród prezentujących się młodych artystów”.
W festiwalu mogą brać udział soliści, duety, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne (maksymalnie 12 osób). Czas prezentacji nie powinien przekroczyć 8 minut a każdy uczestnik (lub grupa) w tym czasie muszą zaprezentować dwa różne utwory.
Wykonawcy będą oceniani w kategoriach solistów (trzy grupy: młodzież z klas VI-VIII, młodzież szkół średnich, dorośli) oraz zespołów (uczestnicy powyżej VI klasy szkoły podstawowej). Szczegółowe informacje i regulamin można naleźć na stronie mok-jar.pl.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze