Przemyskim policjantom udało się namierzyć i zatrzymać mężczyznę, który w czasie pasterki skradł z budynku klasztoru Ojców Reformatów w Przemyślu ponad 15 tys. zł.
Jak podają policyjne źródła, 34-letni mężczyzna brał udział w pasterce odprawianej w kościele w Wigilię Bożego Narodzenia. Wykorzystał fakt, że w czasie nabożeństwa nie było nikogo w pomieszczeniach klasztoru oo. Reformatów i opuścił kościół. Następnie dostał się na teren klasztoru i idąc korytarzem, sprawdzał drzwi do pomieszczeń mieszkalnych ojców reformatów. Z jednego z nich ukradł ponad 15 tys. zł. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, w więziennej celi może spędzić do 5 lat.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Poczytajcie sobie o fimie Simpatio , sklepie internetowym, ilu jest poszkodowanych przez oszustów. Być może i ktoś z naszego terenu dał się nabrać i zrobił zakupy i do dziś nie dostał towaru. https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21522529
Szanowny administratorze, zamiast sprawdzić informacje, które podałem od razu pan/pani usuwasz post, który może być przestrogą dla wieku ludzi, którzy zostali oszukani przez podaną firmę. Może tak z rzetelności dziennikarskiej wypadałoby wcześniej sprawdzić podane informacje, które są prawdziwe, bo znam podaną sprawę i wiem, że oszukano wielu ludzi i sam mogę dostarczyć dowody na oszustwo. To prawda, dziś nie ma dziennikarstwa, dziś są mistrzowie stylu "kopiuj/wklej". Tu jakaś fotka ze śmieciami, to jakiś lapsus w stylu "pan ksiądz" i elaboraty oburzenia na łamach gazety mnożą się jak grzyby po deszczu. Dowalić niekochanemu i nie pisać przez lata o tym którego się lubi. Rzetelne dziennikarstwo. Nie ma co.
po-tym-zabojstwie-przestalem-wierzyc-w-boga-czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza
A skąd braciszek miał 15 tys.w pokoju???Przeciez żyja w ubustwie i cały czas narzekaja,że mało na tacy.Szczególnie Franciszkanie
Poczytajcie sobie o fimie Simpatio , sklepie internetowym, ilu jest poszkodowanych przez oszustów. Być może i ktoś z naszego terenu dał się nabrać i zrobił zakupy i do dziś nie dostał towaru. https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21522529
Szanowny administratorze, zamiast sprawdzić informacje, które podałem od razu pan/pani usuwasz post, który może być przestrogą dla wieku ludzi, którzy zostali oszukani przez podaną firmę. Może tak z rzetelności dziennikarskiej wypadałoby wcześniej sprawdzić podane informacje, które są prawdziwe, bo znam podaną sprawę i wiem, że oszukano wielu ludzi i sam mogę dostarczyć dowody na oszustwo. To prawda, dziś nie ma dziennikarstwa, dziś są mistrzowie stylu "kopiuj/wklej". Tu jakaś fotka ze śmieciami, to jakiś lapsus w stylu "pan ksiądz" i elaboraty oburzenia na łamach gazety mnożą się jak grzyby po deszczu. Dowalić niekochanemu i nie pisać przez lata o tym którego się lubi. Rzetelne dziennikarstwo. Nie ma co.
po-tym-zabojstwie-przestalem-wierzyc-w-boga-czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza