– Pragnę na łamach „Sygnałów” zwrócić uwagę na problematyczny wyjazd spod żłobka w Przeworsku, mieszczącego się przy ulicy Gimnazjalnej. Na wyjeździe z klasztoru, po prawej stronie, jest zatoczka z latarnią, przy której parkowane są samochody. Należą do kierowców chcących uniknąć opłaty za parking. Tyle że w ten sposób zasłaniają oni pojazdy jadące od strony Zarzecza, więc wyjeżdżający ze żłobka rodzice z dziećmi mają naprawdę ograniczoną widoczność. Tymczasowe barierki z łańcuszkiem według mnie skutecznie utrudniłyby kierowcom parkowanie w problematycznym miejscu i zagwarantowały bezpieczeństwo wyjeżdżającym. Temat skutecznie się odbija, zasłaniając przepisami wodnymi i obecnością hydrantu, ale jakieś wyjście powinno się znaleźć
– skarży się kierowca.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze