Reklama

Ogrodzenia do poprawki, ale dopiero na wiosnę

12/12/2019 16:15

O tym, że renowację elementów ogrodzenia parku miejskiego im. Bohaterów Monte Cassino przyprowadzono w sposób budzący zastrzeżenia, informowaliśmy na łamach Życia Podkarpackiego już kilkukrotnie. Teraz okazuje się, że ogrodzenie drugiej z flagowych inwestycji miejskiej, cmentarza na Szczytniańskiej, także obarczone jest felerem. Miasto uspokaja i zapewnia, że jest świadome problemów, a mankamenty poprawione zostaną na wiosnę.

Jak bumerang powraca temat ogrodzenia parku miejskiego im. Bohaterów Monte Cassino. W lipcu bieżącego roku informowaliśmy, że rdzewieje ono na potęgę, a jeden z naszych czytelników sugerował, że prace przy renowacji zostały wykonane niestarannie. Wówczas przez urząd miejski informowani byliśmy o trwających przeglądach, których efektem miało być[paywall] wyeliminowanie niedoróbek.– Proponowaliśmy temu wykonawcy, osobiście to robiłem kilkakrotnie, żeby to fugowanie, a więc zabezpieczenie, wykonać i pionowe, i poziome poprzez wykonanie z silikonu formy okapu – przekonywał W. Pirożek. – Wykonawca podjął swoją decyzję, nie chciał zastosować się do tych sugestii, bo uważał, że to, co zrobił, wystarczy – wyjaśniał. – My nie drzemy szat. Przyjdzie wiosna, będziemy mieć od nowa odmalowane ogrodzenie. A wykonawca będzie musiał wykonać te okapy, bo inaczej będzie zmuszony co roku ze dwa razy przemalowywać – przedstawiał sprawę W. Pirożek.
pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama