Przemyscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn zamieszanych w przestępstwa narkotykowe. 48-letni mężczyzna i jego 26-letni syn odpowiedzą za posiadanie znacznych ilości narkotyków. W ich domach policjanci zabezpieczyli ponad 200 gramów marihuany.
Kilka dni temu policjanci kryminalni z przemyskiej komendy uzyskali informację, że dwóch mężczyzn z powiatu jarosławskiego, którzy tymczasowo przebywają na terenie Przemyśla, mogą posiadać przy sobie narkotyki. W trakcie przeszukania w plecaku jednego z mężczyzn znaleziono osiem woreczków wypełnionych suszem. Badanie narkotesterem potwierdziło, że jest to marihuana. Mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu.
Dalsze czynności śledcze w miejscach zamieszkania mężczyzn ujawniły 191 woreczków foliowych z roślinnym suszem o wadze łącznej ponad 200 gramów, łodygi roślinne, słoiki wypełnione ciasteczkami, być może z marihuaną (co będzie można potwierdzić po specjalistycznych badaniach), podrobiony banknot o nominale 100 złotych oraz wagę służącą najprawdopodobniej do odmierzania ilości narkotyku.
Mężczyźni usłyszeli już prokuratorskie zarzuty. Zastosowano wobec nich środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru oraz zakazu opuszczania kraju. W tej sprawie trwają dalsze czynności. Mężczyźni za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ile to trzeba posiać przenicy,ąeby tyle zarobic??,a tu żniwa w plecaku
Ile to trzeba posiać przenicy,ąeby tyle zarobic??,a tu żniwa w plecaku