Reklama

Okiem czepialskiego: Gołębie odchody na ladzie kiosku

06/01/2016 12:15

Tak wygląda lada kiosku pod wiatą przystanku przy ulicy Jagiellońskiej (od strony Rybiego Placu). Trudno się dziwić, że nikt tu nie robi zakupów. Tylko, kto ma to posprzątać? Może ci, którzy tak ochoczo dokarmiają biedne ptaszki na okolicznych skwerkach? Na pocieszenie pozwolę sobie przytoczyć fraszkę Jana Sztaudyngera „Gołębiami brukowany Kraków gówno ma z tych ptaków”.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Zbigniew Bonic - niezalogowany 2016-01-06 21:37:54

    ma kiosk niech sprzata nie  wstyd jej ze parapet taki ob..sr..ny

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama