– Mimo iż przez ostatnie 2 lata problem był sygnalizowany kilkukrotnie, niewiele się w temacie placu Legionów zmieniło. Chodzi o brak ławek przy dworcu, z których czekający na podróżnych czy też podróżni oczekujący na przyjazd po nich bliskich pewnie z chęcią skorzystaliby. Jest też wyłącznie jeden kwietnik, a koło dworcowego tunelu, jak było ciemno, tak jest do tej pory. Czy przyjeżdżający do nas koleją muszą na starcie zderzać się z takimi niedociągnięciami?
– pyta mieszkaniec.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To nie o dogodności chodzi. Wizerunek miasta!! Jak widać władze miasta oprócz gadania niewiele robią aby go poprawić. Rzeczywiście wychodząc z tunelu do Placu Legionów ma sie wrażenie , że przyjechało sie do wielkiej wiochy , albo do jakiegoś skansenu.
To nie o dogodności chodzi. Wizerunek miasta!! Jak widać władze miasta oprócz gadania niewiele robią aby go poprawić. Rzeczywiście wychodząc z tunelu do Placu Legionów ma sie wrażenie , że przyjechało sie do wielkiej wiochy , albo do jakiegoś skansenu.