Reklama

Okołodworcowe tematy wymagają załatwienia

08/07/2025 14:38

 – Mimo iż przez ostatnie 2 lata problem był sygnalizowany kilkukrotnie, niewiele się w temacie placu Legionów zmieniło. Chodzi o brak ławek przy dworcu, z których czekający na podróżnych czy też podróżni oczekujący na przyjazd po nich bliskich pewnie z chęcią skorzystaliby. Jest też wyłącznie jeden kwietnik, a koło dworcowego tunelu, jak było ciemno, tak jest do tej pory. Czy przyjeżdżający do nas koleją muszą na starcie zderzać się z takimi niedociągnięciami?

– pyta mieszkaniec.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kgocko_585 2025-07-09 23:30:36

    To nie o dogodności chodzi. Wizerunek miasta!! Jak widać władze miasta oprócz gadania niewiele robią aby go poprawić. Rzeczywiście wychodząc z tunelu do Placu Legionów ma sie wrażenie , że przyjechało sie do wielkiej wiochy , albo do jakiegoś skansenu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama