Reklama

Okradał auta w Jarosławiu. Wpadł na gorącym uczynku

14/01/2018 11:00

Młody mieszkaniec województwa podlaskiego odpowie za włamania do samochodów na terenie Jarosławia. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 1 roku do 10 lat.

Do ujęcia podejrzanego doszło kilka dni temu, wkrótce po tym, jak dokonał on ostatniego włamania. Jego łupem padło radio zamontowane w oplu. W momencie, gdy sprawca przebywał w swoim aucie na stacji paliw, został tam wylegitymowany przez policjantów. Od 20-latka wyczuwalna był woń alkoholu. Pod fotelem pasażera miał ukryte zrabowane wcześniej radio. Z prowadzonego śledztwa wynika, że na przełomie roku mieszkaniec Podlasia 3 razy włamywał się do pojazdów na terenie Jarosławia. Pokrzywdzeni wycenili straty na ponad 1800 zł. Do czasu zakończenia postępowania mężczyzna ma obowiązek trzykrotnego zgłaszania się do najbliższej jednostki policji i nie może wyjechać z kraju.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości