Reklama

Okradł lekarza, który go badał

13/11/2019 11:24

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, któremu postawiono zarzut kradzieży telefonu komórkowego.

Do zdarzenia z jego udziałem doszło w szpitalu w Jarosławiu. 56-latek trafił na badania związane z zamiarem osadzenia go w policyjnym areszcie. W pewnym momencie, wykorzystując chwilę nieuwagi, skradł telefon znajdujący się na biurku lekarza. Wsunął go do kieszeni spodni. Zauważył to towarzyszący mu policjant.

Mężczyzna odpowie nie tylko za wcześniej popełnione wykroczenie, ale także za kradzież komórki, której wartość wynosi 3 tysiące złotych.


owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Jaro - niezalogowany 2019-11-13 13:28:28

    Jeżeli czytasz jakikolwiek artykuł który wydaje Ci się absurdem i niedorzecznością , Pamiętaj !!! Że istnieje takie "miasto " jak Jarosław a tam wszystkie absurdy to chleb codzienny :) Ksiądz odprawiający czarne mszę ...BMW (bo tam nie ma innych marek aut )rozjeżdżające staruszki Czy złodziei którzy okradają lekarzy który miał go leczyć :) Nawet gdyby wyburzyć to miasto i posadzić tam buraki to znając życie rosły by korzeniami do góry :) 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    andrii.grad91_90 2019-11-13 18:40:24

    Hello! I recently spoke to people and I ordered my speech from this company <a href="https://grademiners.com/">www.grademiners.com/</a> they easily and professionally conveyed everything they needed! the audience was shocked and applauded while standing! I admire this company! sure I will turn to them again

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama