Reklama

Okrągły jubileusz Metalowych Serc

W tym roku jubileusz 25-lecia obchodzi Stowarzyszenie Metalowych Serc, najstarsze stowarzyszenie pacjenckie w Polsce, którego głównym celem jest edukacja społeczna, szeroko rozumiana profilaktyka, promocja zdrowego stylu życia i aktywność osób ze schorzeniami kardiologicznymi.

Z okazji święta odbyły się uroczyste obchody z panelami i prelekcjami edukacyjnymi (29.09, od godz. 11 na zamku) dla członków i sympatyków stowarzyszenia, społeczności regionu, środowiska medycznego; w obecności szczególnych gości i profesorów akademickich. Konferencja naukowa poświęcona została tematowi chorób serca i ich zapobieganiu.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama