W tym roku jubileusz 25-lecia obchodzi Stowarzyszenie Metalowych Serc, najstarsze stowarzyszenie pacjenckie w Polsce, którego głównym celem jest edukacja społeczna, szeroko rozumiana profilaktyka, promocja zdrowego stylu życia i aktywność osób ze schorzeniami kardiologicznymi.
Z okazji święta odbyły się uroczyste obchody z panelami i prelekcjami edukacyjnymi (29.09, od godz. 11 na zamku) dla członków i sympatyków stowarzyszenia, społeczności regionu, środowiska medycznego; w obecności szczególnych gości i profesorów akademickich. Konferencja naukowa poświęcona została tematowi chorób serca i ich zapobieganiu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze