Muszę Was, Drodzy Czytelnicy Życia Podkarpackiego, przeprosić. To wydanie jest monotematyczne. Bardzo tego w redakcji nie lubimy. Tygodnik powinien iskrzyć się za sprawą licznych, wielobarwnych tematów. A tu nie ma sposobu jak uciec przed całym ciągiem zdarzeń, dotyczących jednej sprawy. Miniony tydzień i początek obecnego zdominował temat służby zdrowia, a przede wszystkim sytuacji finansowej w Wojewódzkim Szpitalu im. św. Ojca Pio w Przemyślu.
Najpierw wizyta w Przemyślu Marszałka Senatu RP Tomasza Grodzkiego¹. Na zaproszenie posła Marka Rząsy (PO) marszałek debatował w starostwie przemyskim z przedstawicielami władz Przemyśla, starostwa i władz województwa podkarpackiego o stanie tejże placówki medycznej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czas juz wysłać z naszego miasta TACZKI po Pana Marszałka Województwa Podkarpackiego,który tak wiele zrobił dla służby zdrowia i to nie tylko w naszym mieście.Ten pojazd był bardzo popularny w wywożeniu komunistów ze stanowisk.Niektórych wywożono w naprawde wielkiej asyście
Tadziu, zajedź najpierw pod nasz magistrat i zapakuj Prezydenta, żeby pustego przebiegu nie robić - będzie taniej
A jak bedzieci przejezdzac przez Radymno to podjechac pod gmine i zaladowac to towarzystwo !
o - druh - komuch-Tadeuch... a jakby inaczej
No super. A ja z innej beczki może ŻP się tym zajmie. Nasze kochane miasto Przemyśl i jego jednostki podległe ma rachunki bankowe w Getin Banku. Getin Bank jest w trakcie PROGRAMU NAPRAWCZEGO- podobnie jak był Podkarpacki Bank Spółdzielczy w Sanoku. Czy Pan Prezydent nie boi się o finanse miasta? kto odpowie za straty w przypadku gdy podzieli losy PBS ?
Czym była komuna opowiadał mi dziadek.Ale opowiadał też czym w tamtych czasach był Kościół.Jak to sie wszystko pozmieniało.Aż sie wierzyć nie chce
Przy GetBacku Amber Gold to żałosna amatorszczyzna.Sami poczytajcie https://wyborcza.pl/7,75398,25623362,przy-getbacku-amber-gold-to-zalosna-amatorszczyzna.html#S.8-K.C-P.1-B.1-L.3.zw:undefined
Czas juz wysłać z naszego miasta TACZKI po Pana Marszałka Województwa Podkarpackiego,który tak wiele zrobił dla służby zdrowia i to nie tylko w naszym mieście.Ten pojazd był bardzo popularny w wywożeniu komunistów ze stanowisk.Niektórych wywożono w naprawde wielkiej asyście
Tadziu, zajedź najpierw pod nasz magistrat i zapakuj Prezydenta, żeby pustego przebiegu nie robić - będzie taniej
A jak bedzieci przejezdzac przez Radymno to podjechac pod gmine i zaladowac to towarzystwo !