Reklama

Oldboye Czarnych z pucharem. Dziś mecz dla Mariana Horodki

08/08/2015 08:06

Sześć drużyn przystąpiło do walki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce w piłce nożnej. Mecze w grupach rozgrywane były w sobotę, 25 lipca, a finałowe – w niedzielę, 2 sierpnia.

Wyniki w grupie A: Legia Oleszyce – Oldboy Czarni Oleszyce 1:2; Piekarnia Tradycja i Smak Stare Oleszyce/Czarni II – Oldboy 1:2; Piekarnia – Legia 9:2. Grupa B: Zjednoczeni Zabiała-Stare Sioło – Błękitni Futory 2:3; Zjednoczeni Zabiała-Stare Sioło – Błękitni Zalesie 1:4; Błękitni Zalesie – Błękitni Futory 1:1.

W półfinale Oldboy Czarni Oleszyce pokonali Błękitnych Futory 2:0, a Błękitni Zalesie Piekarnię/Czarni II 3:1.

W meczu o III miejsce Błękitni Futory okazali się lepsi od połączonych sił Piekarni i Czarnych II, zwyciężając 2:1. W finale Oldboy Czarni Oleszyce nie dali szans Błękitnym Zalesie, ogrywając ich 3:1.

Reklama

Zagrają dla Mariana

W najbliższą sobotę zostaną zainaugurowane rozgrywki V ligi okręgowej. Szczególne emocje zapowiadają się w Oleszycach, gdzie Czarni zmierzą się w derbowym pojedynku z Pogonią-Sokół Lubaczów. Mecz rozpocznie się o godz. 17.00, a biletem wstępu będzie cegiełka za 5 zł. Cały dochód zostanie przeznaczony na zakup protezy dla byłego piłkarza Mariana Horodki, który w wypadku stracił lewą nogę.

Oldboy Czarni Oleszyce wystąpili w składzie: Piotr Knap, Kazimierz Knap, Maciej Knap, Andrzej Gryniewicz, Krzysztof Walicki, Krzysztof Młodowiec, Paweł Paryniak, Darek Żuk, Łukasz Pracało, Andrzej Urbaniak, Darek Urbaniak, Kamil Nowak, Janusz Buniowski, Paweł Derylak, Marcin Siryk.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama