Reklama

Olek znowu „zaszalał”!

Od 1 do 3 grudnia br. w Kępnie trwały Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych. Znakomicie – po raz kolejny w tym sezonie – spisał się Aleksander Bandrowicz z SSKS „Badminton” Przemyśl, zdobywając brązowy medal w mikście. Gratulujemy!

Olek – na co dzień uczeń Szkoły Podstawowej 14 w Przemyślu – był jedynym reprezentantem nadsańskiego miasta w tej imprezie. Młodemu adeptowi badmintona udało się wywalczyć brązowy medal w grze mieszanej w parze z Zuzanną Biłas z klubu MKS Skarbek Gogołów. Najwyższa ranga turnieju sprawiła, że był bardzo mocno obsadzony najlepszymi zawodnikami w tej kategorii wiekowej z całej Polski. Do rywalizacji przystąpiło aż 91 par z grze mieszanej i podwójnej.

To pierwszy medal A. Bandrowicza w zawodach tej rangi i zarazem wyraźny progres w stosunku do poprzedniego sezonu, kiedy uplasował się na pozycji 5. – 8. Trenerem zawodnika jest Mariusz Bienia. Wsparcia w realizacji jego sportowych osiągnięć udzielają: Gmina Miejska Przemyśl, Nadleśnictwo Krasiczyn, Victor Polska, Reszka oraz FHU Metpol.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama