Od 1 do 3 grudnia br. w Kępnie trwały Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych. Znakomicie – po raz kolejny w tym sezonie – spisał się Aleksander Bandrowicz z SSKS „Badminton” Przemyśl, zdobywając brązowy medal w mikście. Gratulujemy!
Olek – na co dzień uczeń Szkoły Podstawowej 14 w Przemyślu – był jedynym reprezentantem nadsańskiego miasta w tej imprezie. Młodemu adeptowi badmintona udało się wywalczyć brązowy medal w grze mieszanej w parze z Zuzanną Biłas z klubu MKS Skarbek Gogołów. Najwyższa ranga turnieju sprawiła, że był bardzo mocno obsadzony najlepszymi zawodnikami w tej kategorii wiekowej z całej Polski. Do rywalizacji przystąpiło aż 91 par z grze mieszanej i podwójnej.
To pierwszy medal A. Bandrowicza w zawodach tej rangi i zarazem wyraźny progres w stosunku do poprzedniego sezonu, kiedy uplasował się na pozycji 5. – 8. Trenerem zawodnika jest Mariusz Bienia. Wsparcia w realizacji jego sportowych osiągnięć udzielają: Gmina Miejska Przemyśl, Nadleśnictwo Krasiczyn, Victor Polska, Reszka oraz FHU Metpol.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze