Reklama

Szymon ze srebrem w dłuuugich zawodach


W Tarnowie rozegrane zostały otwarte mistrzostwa tego miasta. Bardzo dobrze spisał się zawodnik KS „Badminton” Przemyśl Szymon Kazimir.


Rywalizacja w Tarnowie odbyła się w kilku kategoriach wiekowych, dedykowana zawodniczkom i zawodnikom o różnym stopniu badmintonowego zaawansowania. Na starcie stanęła rekordowa liczba, bo aż 154 osób z Polski południowej, wschodniej i zachodniej. Wśród nich zawodnik KS „Badminton” Przemyśl Szymon Kazimir.

Co ciekawe, impreza zaplanowana była na jeden dzień (21 marca br.), ale się... przedłużyła. Rywalizacja była na tyle zacięta, że trwała nieprzerwanie 19 godzin i zakończyła się 22 marca br. o godz. 2.20! Przemyślanin Sz. Kazimir w kategorii mężczyzn open zajął 2. miejsce. Wystąpił także w grze mieszanej open w parze z Magdaleną Stachoń-Goł (UKS „Orły” Zakopane. Przemysko-zakopiański mikst uplasował się na 5. miejscu.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/04/2026 09:34
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama