W piątek, 10 października w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Muninie odbędą się otwarte drużynowe mistrzostwa gminy Jarosław szkół podstawowych w badmintonie w ramach realizacji zadania publicznego: „ Badminton sportem powszechnym – turnieje badmintona dla wszystkich”.
Ich celem są: popularyzacja badmintona jako dyscypliny którą - można uprawiać w każdym wieku i wszędzie, propagowanie sportowej rywalizacji jako narzędzia wychowawczego dzieci, promowanie i upowszechnianie aktywności fizycznej dzieci, promowanie czynnego i zdrowego wypoczynku, nawiązywanie kontaktów między szkołami, popularyzacja idei „fair play” w sporcie oraz przygotowanie drużyn do współzawodnictwa w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sezonie 2025/2026 i kolejnych. Udział wezmą reprezentacje Szkół Podstawowych z miast i gmin z terenu powiatu przeworskiego, lubaczowskiego, jarosławskiego, leżajskiego, łańcuckiego, rzeszowskiego, przemyskiego, strzyżowskiego i sanockiego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze