Reklama

Badminton sportem powszechnym


W piątek, 10 października w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Muninie odbędą się otwarte drużynowe mistrzostwa gminy Jarosław szkół podstawowych w badmintonie w ramach realizacji zadania publicznego: „ Badminton sportem powszechnym – turnieje badmintona dla wszystkich”.


Ich celem są: popularyzacja badmintona jako dyscypliny którą - można uprawiać w każdym wieku i wszędzie, propagowanie sportowej rywalizacji jako narzędzia wychowawczego dzieci, promowanie i upowszechnianie aktywności fizycznej dzieci,  promowanie czynnego i zdrowego wypoczynku, nawiązywanie kontaktów między szkołami,  popularyzacja idei „fair play” w sporcie oraz przygotowanie drużyn do współzawodnictwa w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sezonie 2025/2026 i kolejnych. Udział wezmą reprezentacje  Szkół Podstawowych  z  miast i gmin  z terenu powiatu przeworskiego, lubaczowskiego, jarosławskiego, leżajskiego, łańcuckiego, rzeszowskiego, przemyskiego, strzyżowskiego i sanockiego.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama